Wyjątkowe kolekcje płytek marki Vives

"Vives Azulejos y Gres" jest firmą zajmującą się produkcją wyrobów ceramicznych na podłogi, ściany, porcelanę i elementy specjalne, w celu stworzenia innowacyjnego i skutecznego produktu.

Dzięki stałej trosce o postęp i dążeniu do zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb rynku, tworzymy wysokiej jakości wyroby ceramiczne o modnym wzornictwie. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom projektu architektonicznego i stworzyć elegancką, awangardową i ekskluzywną oprawę.

VIVES gwarantuje równowagę pomiędzy ceramiką a architekturą, dzięki produktom do elewacji wentylowanych, podnoszonych i antypoślizgowych płytek podłogowych, a także elementom uzupełniającym. Oferuje nieskończone możliwości dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości produktów ceramicznych produkowanych przez firmę w ciągłym rozwoju i wzroście, która jest obecna na całym świecie.

Rozwiązania techniczne VIVES obejmują nowości, technologie, systemy mocowań oraz charakterystykę projektów technicznych wykonywanych przy użyciu naszych produktów. Informuje ona o szerokiej gamie możliwości i zastosowań ceramiki.

Jakość płytek Vives Azulejos y Gres jest jednym z najważniejszych czynników, który definiuje i reprezentuje markę. Kompromis w oferowaniu wysokiej jakości produktów, który został nagrodzony certyfikatem AEONOR (Certificado de Registro de Empresa) w 1998 roku oraz prawem do używania marki AENOR zgodnie z normą UNE EN ISO 9001 i 9002, nagradzając nieustanne i postępowe wysiłki VIVES w celu zapewnienia, że produkty są zgodne z najbardziej wymagającymi międzynarodowymi standardami jakości.

Dzięki temu Vives Azulejos y Gres jest firmą w ciągłym rozwoju, z rosnącą międzynarodową projekcją, oferującą produkcję i usługi spełniające wymogi rozwijającego się sektora.

Autor

Michał Borowicz

Redakcja e-graart.pl